U bent hier

Koningin Mathilde leest voor met onze leerlingen uit 7 Kinderzorg

Op zaterdag 17 november start de jaarlijkse Voorleesweek. Een hele week lang zet organisator 'Iedereen Leest' het belang én het plezier van voorlezen in de kijker. Dit jaar staat de Voorleesweek in het teken van baby's en peuters. Om de boodschap van Voorleesweek kracht bij te zetten, bracht Koningin Mathilde op vrijdag 16 november een bezoek aan kinderdagverblijf 't Vlindertje in Boutersem. Daar werd door onze leerlingen uit 7 Kinderzorg voorgelezen aan baby's en peuters. De Koningin woonde de voorleesmomenten bij en ging in gesprek met onze leerlingen. Nadien volgde er een rondetafelgesprek met een aantal experten en ervaringsdeskundigen op het vlak van voorlezen aan 0- tot 2,5-jarigen.  Onze collega Marie-France en een van onze leerlingen namen deel aan dit gesprek. Het bezoek van Koningin Mathilde aan een van onze stageplaatsen en de betrokkenheid van onze leerlingen van 7 Kinderzorg zijn een mooie gelegenheid om onze school en de studierichting Kinderzorg in de kijker te zetten. We zijn dan ook heel fier dat we aan dit project mogen deelnemen.                                                                            >> https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20181116_03949056